Крісло-шезлонг Novator SH-7 Green





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Novator SH-7 Green є еквівалентом класичного крісла-качалки. Легка, але міцна сталева конструкція виконана з труби діаметром 22 мм, дозволяє безпечно розслабитися при цьому легко гойдатися. Крісло має товстий і міцний водонепроникний матеріал. Труба покрита полімерною фарбою яка не вигорає на сонці. Конструкція крісла зроблена таким чином, що ви з легкістю можете його скласти і розкласти. Дане крісло ідеально підійде для любителів відпочинку на природі. Вага шезлонга 5,2 кг. Ширина 45 см, довжина спинки 72 см, висота посадки 30 см. Габарити в зібраному вигляді: 126х64х20 см (довжина, ширина, висота) Максимальне навантаження 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5,2 кг |
| Вид | Шезлонги |
| Виробник | Novator |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Габарити в складеному вигляді | 126х64х20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | MELANGE 600D.PVC.FBB |
- Цена: 2 572,90 ₴




