Кухонний планетарний комбайн 4в1 2200Вт 7л Adler AD 4221 Польща





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планетарний робот 4в1 Adler AD 4221
Якщо ви шукаєте обладнання для кухні, яке допоможе вам готувати страви, як у професійних кухарів, не шукайте далі! Планетарний робот Adler 4221 потужністю 2200 Вт - пристрій, який назавжди змінить стиль приготування. Багатофункціональний, стильний та виготовлений із високоякісних матеріалів, він стане важливим доповненням до вашого кухонного обладнання. Ви зможете приготувати улюблені тістечка, соуси та креми, а також безліч інших доповнень. Пристрій має велику чашу з нержавіючої сталі об'ємом 7,0 л і має 6 швидкостей змішування. Робот оснащений м'ясорубкою, яка замішує до 1,5 кг м'яса за хвилину. У комплекті 3 сітчасті фільтри: 3, 5, 7 мм.
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Планетарний рух, що перемішує
- Міцна зубчаста передача складної конструкції.
- Велика чаша із нержавіючої сталі об'ємом 7,0 л з практичною ручкою.
- 6 швидкостей
- Імпульсний режим
- Поворотна головка для легкого доступу до миски.
- 4 функції:
• Замішування важкого тіста (хлібного, дріжджового тощо)
• Змішування легких сумішей (майонезу, тіста для млинців, бісквіту тощо)
• Збивання (піна з яєчного білка, крем для торта, збиті вершки тощо)
• М'ясорубка продуктивністю 1,5 кг м'яса за хвилину з 3 ситами: 3, 5, 7 мм. - Захист від бризок
- 3 змішувачі:
• Гак для замішування
• Віночок для змішування
• Збивання для збивання яєць - Знімні аксесуари для легкого чищення.
- Пластиковий штовхач
- Стабільні присоски
- Напруга 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 101 см
- Колір корпусу: сталь
- Матеріал: АБС-пластик.
- Розміри виробу: 42,5 х 24,8 х 37,6 см.
- Тип штекера: C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.01 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 6 218,40 ₴






