Постійне світло комплект 120 Вт 2700-6500К лампа софтбокс стійка Puluz PKT3111EU





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz PKT3111EU входить постійне світло 120 Вт, квадратний софтбокс 93 см, стійка 280 см, пульт керування, кабель у розетку. |
Технічні характеристики
| Потужність | 120 Вт |
| Температура світла | 2700-6500К |
| Діаметр софтбокса | 92 см |
| Кріпити | Bowens |
| Висота стійки | 89-280см |
| Регулювання нахилу | 180° |
| Живлення | 220 В |
| Вага | 5.5кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
- Ціна: 4 240 ₴



