Штатив для телефона з ручкою поворотний 57-162 см Puluz DCA5124B





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz DCA5124B входить штатив із ручкою й поворотною головкою, тримач для телефона, чохол для зберігання. |
Технічні характеристики
| Висота | 57-162 см |
| Положення знімання | вертикальне, горизонтальне |
| Регулювання | нахил 120°, поворот 360° |
| Кріпити | різь 1/4, тримач для телефона |
| Максимальне навантаження | 3кг |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Розміри в складеному вигляді | 570 × 40 × 60 мм |
| Вага | 1кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Головка |
- Ціна: 1 170 ₴

