Поворотний стіл для знімання 16 см білий дзеркальний USB/AAA Puluz TBD0606196501


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz TBD0606196501 входить поворотний предметний стіл 16 см білого кольору із дзеркальною поверхнею, кабель USB. Акумулятори або батарейки AAA продаються окремо. |
Технічні характеристики
| Швидкість | регульована 25-38с/об |
| Навантаження | до 2кг |
| Живлення | USB, 3 батарейки AAA |
| Діаметр основи | 146 мм |
| Діаметр кришки | 160мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 330г |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 740 ₴

