Поворотний стіл для знімання 16 см чорний дзеркальний USB/AAA Puluz TBD0606196502


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz TBD0606196502 входить поворотний предметний стіл 16 см чорного кольору з дзеркальною поверхнею, кабель USB. Акумулятори або батарейки AAA продаються окремо. |
Технічні характеристики
| Швидкість | регульована 25-38с/об |
| Навантаження | до 2кг |
| Живлення | USB, 3 батарейки AAA |
| Діаметр основи | 146 мм |
| Діаметр кришки | 160мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 330г |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 740 ₴

