Поворотний стіл для знімання 15-22 см чорний дзеркальний Puluz EDA005528201A


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz EDA005528201A входить поворотний предметний стіл 15 см для знімання, дзеркальна верхня частина 22 см, кабель USB. Акумулятор 18650 продається окремо. |
Технічні характеристики
| Швидкість | регульована 8-2 об./хв |
| Навантаження | до 8кг |
| Живлення | USB, 18650 |
| Діаметр основи | 146 мм |
| Діаметр кришки | 150, 220 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 420г |
| Матеріал | пластик, скло |
| Колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 549 ₴

