Постійне світло комплект 120 Вт 2700-6500К лампа софтбокс стійка Puluz PKT3108EU





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz PKT3108EU входить постійне світло 120 Вт, софтбокс 95 см, стійка 280 см, пульт керування, кабель у розетку. |
Технічні характеристики
| Потужність | 120 Вт |
| Температура світла | 2700-6500К |
| Діаметр софтбокса | 95 см |
| Кріпити | Bowens |
| Висота стійки | 89-280см |
| Регулювання нахилу | 180° |
| Живлення | 220 В |
| Вага | 5.5кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
- Ціна: 5 590 ₴



