Штатив автоматичний для телефона з антивібраційною ручкою 34-180 см Puluz L15TT




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяДо комплекту постачання Puluz P18 входить автоматичний штатив із вбудованим поворотним тримачем для телефона й антивібраційною ручкою, пульт керування, кабель для заряджання. |
Технічні характеристики
| Висота | 34-180см |
| Допустима ширина телефона | 60-100 мм |
| Положення телефона | вертикальне, горизонтальне |
| Регулювання нахилу | 180° |
| Пульт керування | Bluetooth, з вбудованим акумулятором |
| Матеріал | неіржавка сталь, пластик |
| Розмір у складеному вигляді | 343 × 75 × 38мм |
| Вага | 410г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
- Ціна: 899 ₴

